Не дивлячись на військовий стан в нашій країні, викладачі кафедри германської філології активно працюють в різних напрямках для розширення кола потенційних роботодавців.

Дорогі наші випускники спеціальності «Філологія»! Щиро вітаємо вас із успішним завершенням навчання та отриманням диплома бакалавра!

У червні 2022 року викладачі кафедри ГФ завершили проходження курсів підвищення кваліфікації, які розпочалися ще в лютому 2022 року, але були призупинені через воєнний стан.

Учасники вдосконалювали свої знання та підвищували кваліфікацію за програмою “Дистанційні технології навчання у СумДУ”. Отримали відповідні свідоцтва.

30 червня в онлайн-форматі відбулося підписання угоди про довготермінове співробітництво між Сумським державним університетом (Україна) та Каунаським технологічним університетом (Литва). Підписантами виступили очільники закладів: Василь Карпуша (СумДУ) та Євгеніус Валатка (КТУ).

Перебуваючи в Республіці Польща, заступник директора Перекладацького навчально-методичного центру "LinguoStar", фахівець кафедри германської філології Наталія Балакірєва пройшла навчання та отримала свідоцтво про закінчення курсу польської мови рівня А1 з результатом "Відмінно" у Вармінсько-Мазурському університеті в місті Ольштин.

Про спеціальність "Філологія" (особиста думка студентів кафедри ГФ).

Олександр Педан розповідає про враження від СумДУ.

Про особливості навчального процесу в умовах російсько-української війни з 01.04.22.

6 червня відбулася зустріч для всіх охочих навчатися в магістратурі за спеціальністю «Германські мови та літератури (переклад включно)». На консультацію були запрошені випускники-бакалаври 2021–2022 н.р., випускники минулих років (будь-яких спеціальностей і будь-яких рівнів освіти).

З 4 по 7 червня на кафедрі германської філології відбулися захисти курсових робіт бакалаврів спеціальності 035 "Філологія" за спеціалізацією "Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська" денної та заочної форм навчання.

Сумський державний університет,
м. Суми, вул. Римського- Корсакова, 2.

Електро-технічний корпус, 4 поверх, ауд. ЕТ- 422

тел. (0542) 687 - 798 / внутрішній - 798,

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту посилання на ресурс обов'язкове