Дорогі жінки та дівчата!
Зі святом весни, чарівності, краси і жіночності! Нехай кожен день буде наповнений усмішками, захопленням, любов'ю, турботою і радістю!!!
#кафедра_ГФ_СумДУ

 

Викладач кафедри германської філології, канд .пед. н., Алла Красуля бере участь у дослідженні моніторингу якості початкової освіти «Ефективність впровадження діяльнісних та ігрових методів навчання в освітній процес Нової української школи» у закладах загальної середньої освіти в якості консультанта з онлайн-навчання для вчителів. Проєкт Української асоціації дослідників освіти (УАДО) реалізовується спільно з МОН України, Австралійською радою дослідників освіти та Фундацією ЛЕГО. Деталі за посиланням.

Привіт старшокласнику! Ще мить, і дитинство залишить тобі лише спогади. Тож обираючи шлях у доросле майбутнє, бери до уваги винятково найкраще в галактиці.
Як це зробили, наприклад, твої старші попередники: кілька років тому вони так само стояли перед вибором, а вже сьогодні знані, успішні, відомі особистості.
Як це зробили нинішні студенти факультету ІФСК СумДУ: сказавши вчора «бай» дитинству, вони сьогодні підкорюють вершини вчення в атмосферному, творчому студентському середовищі.
Саме для тебе, старшокласнику, ми створили зручний гайд. Він підкаже, які предмети ЗНО обрати для вступу на омріяну спеціальність факультету ІФСК СумДУ.
Забирай picture собі та звіряй за нею життєві плани.
Джерело: сайт факультету ІФСК СумДУ 

  Доцент кафедри германської філології  к.філол.наук Ольга Шуменко  під егідою уряду Великобританії в черговий раз бере участь у проєкті Her Majesty Government Project, що має багаторічний мультиагентський досвід і презентує всі аспекти навчання.
Проєкт пропонує різноманітні навчальні сесії на замовлення для тих, хто безпосередньо працює з дітьми, молоддю та студентами, а також працює з широким колом організацій: Sky News, Anglia TV, BBC Radio, BBC TV та Daily Mirror. Доцент Ольга Шуменко успішно пройшла вже чотири етапи e-learning course та отримала сертифікати від HM Government, Great Britain, London. Кожен сертифікат генерує унікальний контрольний номер, який є інформацією, що зберігається на обліку Her Majesty Government Project. Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

Антоніна Прокопенко, доцент кафедри германської філології

1 лютого студентки #перекладачі_СумДУ Аліна Сердюк та Глафіра Мазур, натхненні онлайн-вебінаром від спільноти з питань міжнародних освітніх програм та навчання за кордоном “UniStudy Community”, вирішили поділитися набутим досвідом з усіма бажаючими. В рамках «Офісу подорожей» під керівництвом викладача кафедри германської філології Олени Назаренко студенти-перекладачі 1-го курсу та їх куратор Антоніна Прокопенко з радістю долучилися до заходу, щоб дізнатися чарівну формулу написання мотиваційних листів для успішної участі у програмах академічної мобільності.
Аліна та Глафіра не лише детально розглянули структуру різних видів мотиваційних листів, розповіли слухачам про стратегії на алгоритми і дали відповіді на найпоширеніші запитання, а й поділилися цінними порадами з власного досвіду. У кінці зустрічі слухачі переглянули інформативне відео про особливості написання мотиваційного листа від програми “Erasmus +” та мали змогу перевірити якість набутих знань за допомогою вікторини.

 

Шановні друзі!
Студентський країнознавчий гурток «Офіс подорожей» , що діє при перекладацькому навчально-методичному центрі «LinguoStar» кафедри германської філології, запрошує на онлайн зустріч https://meet.google.com/puc-xarv-cjd, що відбудеться 1 лютого о 13.00!
Вчимося писати мотиваційний лист! Студентки #перекладачі_СумДУ другого курсу групи ПР-91 Аліна Сердюк та Глафіра Мазур взяли участь в онлайн-вебінарі «Формула мотиваційного листа» від спільноти з питань міжнародних освітніх програм та навчання за кордоном «UniStudy Community» та готові поділитися здобутим досвідом!
Керівник Офісу подорожей – викладач кафедри германської філології Олена Назаренко .
Запрошуємо всіх бажаючих!

Цим сертифікатом адміністрація сертифікаційного консорціуму ETS підтверджує, що тестовий центр Сумського державного університету TOEFL -центр повністю відповідає вимогам, що висуваються до міжнародних сертифікаційних центрів такого типу. Вітаємо!

Перекладацький навчально-методичний центр «LinguoStar» оголошує набір всіх бажаючих на курси англійської мови

Студентки #перекладачі_СумДУ другого курсу групи ПР-91 Аліна Сердюк та Глафіра Мазур 21 січня  приєдналися до онлайн-вебінару «Формула мотиваційного листа» від спільноти з питань міжнародних освітніх програм та навчання за кордоном «UniStudy Community».

Досвідчений менеджер сайту UniStudy та голова спільноти Ганна Тронь поділилася цінними й інформативними порадами щодо написання мотиваційного листа для успішного аплікування на різні проекти.

Було розглянуто особливості структури та відмінності мотиваційних листів на роботу, на волонтерство, на стажування, на грант і на навчання за кордоном. Також слухачі дізналися про різноманітні техніки й корисні схеми стосовно раціонального компонування думок. Ганна дала відповіді на найпоширеніші запитання: з чого починати писати лист, що не потрібно вказувати, як правильно себе презентувати та які можливості відкриваються перед аплікантами? Окрім цього, ведуча поділилася власним досвідом з історіями невдач, наголосивши, що ніколи не варто здаватися, а краще весь час пробувати ще один раз, бо хто стукає, тому й відчиняють.

- Особисто я дізналася, що у мотиваційного листа повинна бути певна структура, адже попередні мої спроби мали вигляд просто суцільного тексту про все підряд. Також я відмітила для себе, що шкільна участь в олімпіадах та грамоти навряд чи знадобляться, а ось найсвіжіші досягнення в університеті стануть у нагоді – ділиться новим здобутим досвідом Аліна. 

 

Юлія Гузенко, студентка групи ПР-91

Чи відпочивали Ви в дитинстві у дитячих таборах? А як щодо Online Christmas Camp? Аспірантка #кафедри_ГФ_СумДУ Вікторія Закусило долучилася до участі у волонтерському проєкті спільно з організацією «ПісляШколи» та «Альтернатива-В» – «Online Christmas Camp».  
Програма була розроблена спеціально для дітей, щоб поглибити знання культури та традицій святкування Різдва у країнах Європи. А також з метою пояснення основ волонтерства та ознайомлення дітей із волонтерськими програмами організації «Альтернатива-В». Курс складався із 10 занять 5 разів на тиждень протягом 2 тижнів. Усі заняття проводилися виключно англійською мовою без перекладу.
«Участь у ще одному атмосферному онлайн-проєкті підійшла до завершення. Це вийшов дуже різдвяний та новорічний Online Christmas Camp, який об'єднав волонтерів з усього світу (так-так) та школярів з усієї України! Дякую організаторам за можливість взяти участь! Для мене це був цікавий та корисний досвід роботи в ZOOM з дітьми 9 - 12 років» – ділиться враженнями Вікторія Закусило.

Анна Зінченко, асистент кафедри германської філології

 

Сумський державний університет,
м. Суми, вул. Римського- Корсакова, 2.

Електро-технічний корпус, 4 поверх, ауд. ЕТ- 422

тел. (0542) 687 - 798 / внутрішній - 798,
E-mail: info@gf.sumdu.edu.ua

При використанні матеріалів з сайту посилання на ресурс обов'язкове

All rights reserved by sumdu.edu.ua