02 квітня 2024

27 березня на факультеті ІФСК СумДУ відбулася традиційна онлайн-конференція «Навчальний процес очима студентів». Учасниками заходу стали студенти різних курсів і спеціальностей факультету, декан факультету Олена СУШКОВА, завідувачі кафедр, викладачі.

Під час конференції заступниця студентського декана факультету ІФСК студентка-філологиня Анжеліка КАЛЬЧЕНКО ознайомила присутніх із результатами опитування щодо якості освітнього процесу на факультеті. Зокрема, під час опитування студенти висловлювали свою думку щодо розкладу, рівня підготовки викладачів до лекційних і практичних занять, навчальне завантаження, рівень знань, регламент, доступність навчальних матеріалів, дисципліни за вибором тощо.

Також звучали деякі окремі думки та побажання від студентів факультету. Зокрема, студенти-філологи звернули увагу на доцільність проведення більш глибокого аналізу перекладацької практики, а також на необхідність посилити вивчення української мови.

«Ми дуже любимо наш факультет. Хочемо, щоб наші освітні програми були якісними, щоб після завершення навчання наші студенти ставали висококваліфікованими фахівцями. Усі висловлені сьогодні пропозиції обов’язково будуть обговорені й прийняті до уваги», – запевнила Олена СУШКОВА