12 квітня 2024

Захід, який відбувся під час тижню факультету ІФСК та який зібрав разом здобувачів освіти та викладачів – «Пекельні дебати». Формат жартівливих дебатів, запропонований студентським самоврядуванням, цьогоріч використовувався вперше, але представники кафедр охоче відгукнулися на студентську ініціативу.

Команди викладачів та здобувачів освіти шляхом жеребкування визначали чи доведеться бути «стороною захисту» чи «стороною заперечення».

Завідувачка кафедри ГФ Світлана Баранова зазначила: "Під час дебатів обговорювалися нагальні та досить актуальні питання щодо академічної мобільності серед здобувачів освіти та викладацького складу, важливість диплому та його роль для можливості подальшого працевлаштування".

"Веселе неформальне спілкування, яке так потрібне всім нам у цей час. Всі намагались знайти аргументи як на підтримку конкретного твердження, так і для його критики", – поділилася враженнями Оксана Бровкіна.