Студентка-перекладачка взяла участь у студентській виробничій практиці

Студентка кафедри германської філології Катерина Авдієвська взяла участь у студентській виробничій практиці від Women in Localiation Ukraine і ProZ.com, метою якої було виконати повний цикл перекладу й локалізації з англійської на українську мову одного з курсів на сайті ProZ.com.

Вдалий виступ на чемпіонаті України

Студентка третього курсу спеціальності «Філологія» Іванова Наталія з 3 по 9 квітня взяла учать у чемпіонаті України з екіпірувального жиму штанги лежачи серед усіх вікових груп, що відбувся у Хмельницькому.

Доробки лінгвістів СумДУ в міжнародній монографії

Професор Світлана Швачко та професор Ірина Кобякова гідно представили кафедру германської філології на міжнародній науковій арені, представивши спільне дослідження «Осмислення інтеграції мовотворчої функції в сучасних лінгвістичних студіях» як розділ колективної міжнародної монографії Innovative pathway for the development of modern philological sciences  in  Ukraine  and  EU  countries (м. Рига, Латвія) та отримавши сертифікати міжнародного зразка.

Вітаємо!

Анну Володимирівну ЗІНЧЕНКО, асистента кафедри германської філології  СумДУ з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук за спеціальністю 10.02.04 – германські мови.

Перекладацькі поради від роботодавців

Студентський країнознавчий гурток «Офіс подорожей», під керівництвом викладача кафедри германської філології Олени Назаренко, завжди дає студентам можливість поспілкуватись з цікавими гостями та отримати слушні практичні поради про роботу, навчання та подорожування з перших вуст.

Філологи СумДУ обмінялись досвідом на міжнародній науково-практичній конференції

Лінгвісти кафедри германської філології взяли активну онлайн участь у міжнародній науково-практичній конференції "Мови і світ: дослідження та викладання" факультету іноземних мов ЦДПУ ім. В. Винниченка, поділившись власними надбаннями та досвідом з українськими та зарубіжними колегами.

Колективна монографія від лінгвістів СумДУ

Колективна монографія "Модуси сучасного перекладознавства"» під загальною редакцією професора Світлани Швачко охоплює широке коло питань перекладознавства, зокрема, мовні, соціолінгвальні та перекладацькі параметри; переклад термінів; переклад поетичних творів; перекладознавчий аналіз; стандартизацію й кодифікацію сучасної наукової термінології; національно марковану лексику; мовну гру; переклад номінативних і комунікативних одиниць.

Шановні друзі!

Студентський країнознавчий гурток «Офіс подорожей», що діє при перекладацькому навчально-методичному центрі «LinguoStar» кафедри германської філології, запрошує на онлайн зустріч https://meet.google.com/pxp-wjpk-pao, що відбудеться 29 березня о 14.00!

Курси з підготовки до міжнародного мовного тесту ECL

Перекладацький навчально-методичний центр «LinguoStar» запрошує на курси з підготовки до міжнародного мовного тесту ECL (підтвердження володіння англійською мовою на рівні В2).

Кафедра германської філології провела ХІ Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію “Перекладацькі інновації”

19-20 березня кафедра германської філології СумДУ https://gf.sumdu.edu.ua/uk/ в режимі онлайн провела ХІ Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію “Перекладацькі інновації”. Матеріали конференції включають доробки представників 8 вищих навчальних закладів  Сум, Харкова, Києва, Луцька, Кропивницького, а також Батумі (Грузія). Крім того, на конференцію завітали роботодавці та стейкхолдери, які обирали собі найкращих студентів.

Сумський державний університет,
м. Суми, вул. Римського- Корсакова, 2.

Електро-технічний корпус, 4 поверх, ауд. ЕТ- 422

тел. (0542) 687 - 798 / внутрішній - 798,
E-mail: info@gf.sumdu.edu.ua

При використанні матеріалів з сайту посилання на ресурс обов'язкове

All rights reserved by sumdu.edu.ua