Співпраця з Литвою

30 червня в онлайн-форматі відбулося підписання угоди про довготермінове співробітництво між Сумським державним університетом (Україна) та Каунаським технологічним університетом (Литва). Підписантами виступили очільники закладів: Василь Карпуша (СумДУ) та Євгеніус Валатка (КТУ).

Сертифікат з польської мови

Перебуваючи в Республіці Польща, заступник директора Перекладацького навчально-методичного центру "LinguoStar", фахівець кафедри германської філології Наталія Балакірєва пройшла навчання та отримала свідоцтво про закінчення курсу польської мови рівня А1 з результатом "Відмінно" у Вармінсько-Мазурському університеті в місті Ольштин.

Трушно від студентів-перекладачів кафедри ГФ

Про спеціальність "Філологія" (особиста думка студентів кафедри ГФ).

СумДУ – унікальний прогресивний університет

Олександр Педан розповідає про враження від СумДУ.

Навчальний процес в СумДУ з 1 квітня 2022 року

Про особливості навчального процесу в умовах російсько-української війни з 01.04.22.

Зустріч з майбутніми магістрами кафедри ГФ

6 червня відбулася зустріч для всіх охочих навчатися в магістратурі за спеціальністю «Германські мови та літератури (переклад включно)». На консультацію були запрошені випускники-бакалаври 2021–2022 н.р., випускники минулих років (будь-яких спеціальностей і будь-яких рівнів освіти).

Захист курсових робіт з методики викладання

З 4 по 7 червня на кафедрі германської філології відбулися захисти курсових робіт бакалаврів спеціальності 035 "Філологія" за спеціалізацією "Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська" денної та заочної форм навчання.

Наші на латвійському радіо

Старший викладач кафедри ГФ, стипендіат латвійського уряду на проведення дослідження у Ризькому технічному університеті Алла Красуля взяла участь у програмі «Ми з України» на Національному латвійському радіо.

Роботодавці діляться секретами успішного працевлаштування

18 травня 2022 року студенти 4 курсу кафедри германської філології за сприянням доцента Олени Шуменко мали можливість поспілкуватися з випускником кафедри, а нині власником компанії "Kuprisenko.digital" Купрієнко Євгенієм. Євгеній зазначив, що у надзвичайно глобалізованому та насиченому технологіями світі роботодавці в усіх секторах все частіше шукають міжкультурну комунікацію та практичні навички перекладу. Тому магістратура піднімає навички володіння двома мовами на новий рівень і відкриває двері для кар’єри в галузі мовних послуг.

Співпраця аспірантів та роботодавців

Аспіранти кафедри германської філології Альона Сергієнко, Лілія Молгамова та Вікторія Закусило пройшли педагогічне стажування на замовлення роботодавців. Здобули теоретичні знання, уміння, навички та інші компетентності, достатні для продукування нових ідей, розв’язання комплексних проблем у галузі професійної та дослідницько-інноваційної діяльності.

Сумський державний університет,
м. Суми, вул. Римського- Корсакова, 2.

Електро-технічний корпус, 4 поверх, ауд. ЕТ- 422

тел. (0542) 687 - 798 / внутрішній - 798,
E-mail: [email protected]

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту посилання на ресурс обов'язкове

All rights reserved by sumdu.edu.ua