Подяки від потенційних роботодавців

Не дивлячись на військовий стан в нашій країні, викладачі кафедри германської філології активно працюють в різних напрямках для розширення кола потенційних роботодавців.

Зі святом, випускники!

Дорогі наші випускники спеціальності «Філологія»! Щиро вітаємо вас із успішним завершенням навчання та отриманням диплома бакалавра!

Нові досягнення викладачів кафедри ГФ

У червні 2022 року викладачі кафедри ГФ завершили проходження курсів підвищення кваліфікації, які розпочалися ще в лютому 2022 року, але були призупинені через воєнний стан. Учасники вдосконалювали свої знання та підвищували кваліфікацію за програмою “Дистанційні технології навчання у СумДУ”. Отримали відповідні свідоцтва.

Співпраця з Литвою

30 червня в онлайн-форматі відбулося підписання угоди про довготермінове співробітництво між Сумським державним університетом (Україна) та Каунаським технологічним університетом (Литва). Підписантами виступили очільники закладів: Василь Карпуша (СумДУ) та Євгеніус Валатка (КТУ).

Сертифікат з польської мови

Перебуваючи в Республіці Польща, заступник директора Перекладацького навчально-методичного центру "LinguoStar", фахівець кафедри германської філології Наталія Балакірєва пройшла навчання та отримала свідоцтво про закінчення курсу польської мови рівня А1 з результатом "Відмінно" у Вармінсько-Мазурському університеті в місті Ольштин.

Трушно від студентів-перекладачів кафедри ГФ

Про спеціальність "Філологія" (особиста думка студентів кафедри ГФ).

СумДУ – унікальний прогресивний університет

Олександр Педан розповідає про враження від СумДУ.

Навчальний процес в СумДУ з 1 квітня 2022 року

Про особливості навчального процесу в умовах російсько-української війни з 01.04.22.

Зустріч з майбутніми магістрами кафедри ГФ

6 червня відбулася зустріч для всіх охочих навчатися в магістратурі за спеціальністю «Германські мови та літератури (переклад включно)». На консультацію були запрошені випускники-бакалаври 2021–2022 н.р., випускники минулих років (будь-яких спеціальностей і будь-яких рівнів освіти).

Захист курсових робіт з методики викладання

З 4 по 7 червня на кафедрі германської філології відбулися захисти курсових робіт бакалаврів спеціальності 035 "Філологія" за спеціалізацією "Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська" денної та заочної форм навчання.

Сумський державний університет,
м. Суми, вул. Римського- Корсакова, 2.

Електро-технічний корпус, 4 поверх, ауд. ЕТ- 422

тел. (0542) 687 - 798 / внутрішній - 798,
E-mail: [email protected]

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту посилання на ресурс обов'язкове

All rights reserved by sumdu.edu.ua