Вітаємо Аллу Красулю , канд. пед. наук, ст. викладача кафедри германської філології , з Дипломом ІІІ ступеня лауреата конкурсу «Кращі науково-педагогічні працівники СумДУ у 2018-2019 н.р.» від факультету іноземної філології та соціальних комунікацій. Бажаємо успішного втілення всіх освітніх та наукових задумів!

Диплом

Студентка спеціалізації Переклад  групи ПР-71 Марія Руденко та викладач кафедри германської філології Анна Зінченко представили свій проект "Арт-простір «Перехід»" на захисті проектів, що були запропоновані студентами на конкурс підтримки студентських ініціатив, який відбувся 4 листопада в Сумському державному університеті.
Вони запропонували ідею перетворення переходу між ЕТ-корпусом та Ц-корпусом на арт-простір для молодих митців серед спільноти СумДУ. Під час захисту роботи були представлени основні завдання проекту, його кошторис та терміни реалізації.

Запрошуємо Вас до участі у конкурсі віршів та художнього перекладу «Alter Ego», який проводить кафедра германської філології факультету ІФСК СумДУ.
Дата проведення: 13 березня 2020 р.

Деталі конкурсу

6 листопада студенти третього курсу спеціалізації Переклад груп ПР-72 та ПР-73 разом з викладачем кафедри германської філології СумДУ Наталією Приходько відвідали засідання у Зарічному суді м. Суми.
Студенти ознайомилися з інноваціями у судовій сфері: участь у судовому засіданні у режимі онлайн конференції, виклик для участі у засіданні через СМС повідомлення, використання шаблонів заяв на сайті суду. Поєднуючи аудиторні заняття з практичною діяльністю, студенти-перекладачі отримують знання та навички необхідні на сучасному ринку праці та ще вище ціняться працедавцями.

23-24 жовтня 2019 року відбулися заходи в рамках Днів міжнародної співпраці СумДУ. Студенти та викладачі університету відвідали виставки, презентації, тренінги та відкриті лекції з академічної мобільності, кращих практик виконання грантових проєктів та розробки проєктних ідей.
Під час урочистого відкриття заходу було відзначено викладачів кафедри германської філології , які активно розвивають міжнародне партнерство, зокрема: Аллу Красулю , старшого викладача кафедри германської філології, заступника декана факультету ІФСК з міжнародної діяльності та Олесю Єгорову , доцента кафедри германської філології.