19 лютого відбулася нова зустріч студентського країнознавчого гуртка «Офіс подорожей»  під керівництвом викладача кафедри германської філології Олени Назаренко .
На зустріч з випускницею спеціальності «Переклад» СумДУ Юлією Полонською Сміт та Сібруком Смітом зібрались студенти-перекладачі всіх курсів, викладачі кафедри та гості, раді послухати поради громадян США щодо отримання візи в Америку, навчання в університетах, просування себе на ринку праці – як бути максимально привабливим для працедавців - та загалом про життя у країні можливостей.

18-го лютого в аудиторії ЕТ- 122 відбулась невелика екскурсія до поетичної Польщі від канд. техн. наук, доц. кафедри ЕКТ та викладача латинської мови та перекладача Олександра Кобякова. Керівник студентського країнознавчого гуртка «Офіс подорожей» Олена Назаренко  зібрала зацікавлену аудиторію майбутніх перекладачів.
Темою зустрічі була Польща. У своїй натхненній розповіді Олександр Миколайович торкнувся теми освіти в Польщі, можливості вивчення польської мови на курсах при кафедрі германської філології  СумДУ, нагадав про історичний зв'язок України, Литви та Польщі - адже чим більш обізнаній перекладач у всіх сферах, тим ціннішим він є для працедавців.

Шановні друзі!
Студентський країнознавчий гурток «Офіс подорожей» , що діє при перекладацькому навчально-методичному центрі «LinguoStar» кафедри германської філології, запрошує на зустріч, що відбудеться 18 лютого в аудиторії ЕТ-122 о 12.45! Почесний гість - доц. кафедри ЕКТ та викладач латинської мови Олександр Кобяков. Подорожуємо до Польщі поетичної!

Шановні друзі!
Студентський країнознавчий гурток “Офіс подорожей”, що діє при перекладацькому навчально-методичному центрі “LinguoStar” кафедри германської філології, запрошує на нову зустріч, яка відбудеться 19 лютого в аудиторії ЕТ-122 о 12.45!

Подорожуємо до США!
Усі охочі можуть отримати детальну безкоштовну інформацію щодо особливостей університетської освіти в США, специфіки американського мовлення, різноманітних аспектів життя за кордоном.

Старший викладач кафедри германської філології  Алла Красуля , викладач Олена Назареко  та студентка 2 курсу Марія Гарцунова долучились до ініціативної зустрічі з волонтером корпусу миру пані Морган Кемпбелл (США).

Зустріч була організована центром розвитку кадрового потенціалу СумДУ з метою організації роботи в СумДУ постійного English Speaking Club та активного удосконалення власного рівня володіння англійською мовою.