14 січня на кафедрі германської філології в присутності декана факультету ІФСК, доцента Олени Сушкової, викладачів та співробітників кафедри ГФ відбувся щорічний звіт завідувача кафедри, професора Ірини Кобякової  про роботу кафедри германської філології у 2019 році.
У своєму звіті Ірина Карпівна наголосила на досягненнях та успіхах кафедри, відмітила активну роботу студентів та професорсько-викладацького складу в напрямку наукових досліджень та

Вчителі загальноосвітніх шкіл м. Суми завітали до СумДУ та кафедри германської філології .
В рамках профорієнтаційної діяльності викладачі кафедри ГФ Олена Назаренко та Лариса Гарцунова провели для вчителів екскурсію кафедрою й розказали про переваги навчання та підвищення кваліфікації, презентували освітні можливості ПНМЦ “LinguoStar” для вчителів та майбутніх студентів.

Х Всеукраїнська студентська науково-практична конференція
"Перекладацькі інновації"
20-21 березня 2020 р.

Запрошуємо Вас до участі у Х Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції "Перекладацькі інновації" (Посвідчення УкрІНТЕІ про реєстрацію проведення № 714 від 29 листопада 2019 р.), яка проводиться на базі кафедри германської філології Сумського державного університету 20-21 березня 2020 р.

Шановні колеги  та студенти

прийміть найщиріші вітання
з прийдешніми святами
!


Від усього серця бажаємо  всім  міцного здоров’я,

 удачі, невичерпної енергії, оптимізму, здійснення задумів!

19 грудня на кафедрі германської філології пройшов онлайн-захист магістерської роботи магістрантки Олександри Білої.
Олександра продовжує паралельно навчатися за програмою академічної мобільності в Університеті Отто-Фрідріха в м. Бамберг, Німеччина. На розгляд комісії було представлено роботу «Актуальні підходи до перекладу євролекту (на прикладі англо-української мовної пари)», яку магістрантка написала під науковим керівництвом доцента кафедри Олесі Єгорової .