23 квітня 2024

20 квітня в Сумському державному університеті відбувся День відкритих дверей. Цьогоріч захід передбачав незвичний формат – абітурієнти знайомилися зі спеціальностями у формі «швидких побачень». Закохував майбутніх студентів у свої спеціальності й ІФСК.

Учасниками заходу стали учні 10-11 класів, студенти коледжів та батьки. Під час «швидких побачень» абітурієнти могли особисто поспілкуватися з представниками випускових кафедр і дізнатися більше про вибір майбутньої спеціальності, особливості вступу, переваги навчання, сучасні освітні можливості.

Кафедру германської філології на заході представляли завідувачка кафедри Світлана Баранова, викладачі та студенти, адже лише кілька років тому вони самі обирали професійний шлях, і точно знають, що найбільше цікавить і турбує сьогоднішніх вступників.

Більше інформації за посиланням.