Анонси подій

Початок події: 2022-07-05

Мрієш про вступ до СумДУ? Маєш запитання про університет, факультет, кафедру чи спеціальність? Тобі потрібно долучитися до нашого масштабного онлайн-заходу.

Оголошуємо День відкритих дверей у Сумському державному університеті онлайн!

Коли? 5 липня об 11:00.

Де? На YouTube-каналі СумДУ. Посилання: https://www.youtube.com/watch?v=b4ZypKytXrw

Ти дізнаєшся про терміни вступної кампанії для випускників шкіл та коледжів, а також для випускників-бакалаврів. Також довідаєшся про наші спеціальності. Ми покажемо гуртожитки та навчальні корпуси. Познайомимо тебе зі студентами-амбасадорами СумДУ. Продемонструємо, як проходить посвята у студенти.

Сумський державний університет обирають ті, хто прагне побудувати успішну кар’єру та отримати практичні знання й навички. Восени тут побував Олександр Педан із проєктом «Універ check». Знімальній групі в нас дуже сподобалося. Сподіваємося, що й тобі буде цікаво дізнатися більше про наш університет.

До зустрічі!

Початок події: 2022-05-03
Закінчення події: 2022-09-30

Шановні друзі, кафедра германської філології щиро сподівається, що Ви та ваші близькі в безпеці та почуваєтесь добре!

СумДУ вистояв і зараз успішно продовжує освітній процес та розвиває міжнародну діяльність.

Цього року ви маєте унікальну можливість вступити до Магістратури на денне або заочне навчання за спрощеною процедурою. Запрошуємо вас до навчання в магістратурі за спеціальністю "Філологія"!!!

Якщо вас зацікавив вступ до Магістратури у 2022 році, поставте нам питання!!!

Чекаємо на вас!!! )))

Початок події: 2021-11-15

Контакти:

Перекладацький навчально-методичний центр «LinguoStar» кафедри германської філології (ауд. ЕТ-412)

тел. 687-885

Директор ПНМЦ «LinguoStar» Жулавська Ольга Олександрівна (ауд. ЕТ-407)

тел.: +38(095)2107278 (Viber, Telegram)

Початок події: 2021-10-30
Закінчення події: 2022-05-14

ШКОЛА ЄВРОПЕЙСЬКИХ МОВ

при Перекладацькому навчально-методичному центрі “LinguoStar”

запрошує учнів 8-11 класів та всіх бажаючих підвищити свій рівень
англійської та німецької мов для спілкування і навчання
!!!

ВІДКРИТТЯ 30 ЖОВТНЯ О 12.00 ЗА ПОСИЛАННЯМ

БЕЗКОШТОВНІ ОНЛАЙН ЗАНЯТТЯ!

Спілкування зі студентами 4 курсу спеціальності «Філологія» в невеликих групах, покращення навичок лексики та граматики.

Заняття проводитимуться щосуботи на платформі Zoom або Google Meet з 30 жовтня 2021 до 14 травня 2022.

Керівники: Олена Назаренко (викладач кафедри ГФ СумДУ), Антоніна Чепелюк (ст. викладач кафедри ГФ СумДУ).

За подальшим точним розкладом та додатковими оголошеннями слідкуйте у Facebook, Instagram, Telegram та на сайті кафедри ГФ СумДУ.

Для запису на заняття та формування груп звертайтеся до Назаренко Олени В’ячеславівни (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Кількість місць обмежена!!! Встигніть записатись!!!

Сумський державний університет,
м. Суми, вул. Римського- Корсакова, 2.

Електро-технічний корпус, 4 поверх, ауд. ЕТ- 422

тел. (0542) 687 - 798 / внутрішній - 798,

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту посилання на ресурс обов'язкове