05 квітня 2024

25-28 березня відбувся успішний старт третьої хвилі міжнародного проєкту THEA Ukraine X, організованого за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) та Університету прикладних наук Мюнстера. Серед учасників проєкту – старша викладачка кафедри германської філології СумДУ Алла Красуля.

Пані Алла є тандем-тренером доцента кафедри інтегрованих технологій управління Національного університету "Одеська політехніка" Максима Кунщина. Протягом наступних місяців вони розроблятимуть і проваджуватимуть проєкт "Educators without Borders: Digitalization and Internationalization through Google Workspace for Higher Education (EDGEWISE)". Проєкт має на меті розширити міжнародні горизонти університетів-партнерів, покращити цифрові компетентності викладачів, розвинути навички критичного мислення під час застосування освітніх технології, а також навички комунікації, співпраці у команді та педагогічної майстерності. Окрім того, збагатити дидактичні підходи та вдосконалити освітні практики шляхом інтеграції новітніх цифрових інструментів для збереження відкритості та гнучкості освітніх програм в часи швидких змін.

Більше інформації: https://ifsk.sumdu.edu.ua/uk/news/1270-predstavnica-fakul-tetu-ifsk-bere-ucast-u-programi-thea-ukraine-x.html