08 червня 2021

Викладачі кафедри германської філології Олена Медвідь , Лариса Щигло , Олеся Єгорова , Марина Черник , Олена Овсянко , Катерина Вашист , Анна Зінченко , Ольга Жулавська  та Алла Красуля успішно пройшли підвищення кваліфікації у межах програми віртуального професійного розвитку “Excellence in Teaching & Research”, до якої долучилися ще 136 учасників з 14 країн.

Навчальна програма складалася з 9-ти інтенсивних інтерактивних онлайн сесій, самостійного опрацювання матеріалів та виконання завдання для отримання сертифіката. У якості лекторів було запрошено 12 фахівців (викладачів-практиків та науковців-дослідників) з 9-ти університетів світу, зокрема, з Бізнес-школи Монпельє (Франція), Варненського Університету Менеджменту (Болгарія), Вашингтонського державного університету (США), Лондонської школи економіки (Великобританія), Університету Бахчесехір (Туреччина), Університету Небраски-Лінкольн (США), Університету Менеджмент Варни (Болгарія), Університету Південної Флориди Сарасота-Манаті (США), Університету Пурдью (США) та Сумського державного університету  (Україна).
Лектор СумДУ Алла Красуля презентувала тему “Virtual Global Class as a New Form of Engaging Students”.
Відео вебінару за посиланням
Деталі програми за посиланням