26 березня 2021

Лінгвісти кафедри германської філології взяли активну онлайн участь у міжнародній науково-практичній конференції "Мови і світ: дослідження та викладання" факультету іноземних мов ЦДПУ ім. В. Винниченка, поділившись власними надбаннями та досвідом з українськими та зарубіжними колегами.

Професор Світлана Швачко представила доповідь «Якісно-кількісні атрибути в англійському дискурсі», доцент Олена Попова - «“Трампізми”  –  від оказіоналізму до узуальної лексичної одиниці», професор Ірина Кобякова та професор Світлана Швачко -  «Якісно-кількісні атрибути в англійському дискурсі», доцент Світлана Баранова та студентка Аліна Полежай  - «Особливості перекладу текстів рекламного дискурсу в умовах глобалізації», доцент Олена Ємельянова та студентки  Марія Тітарева та Тетяна Попова - «Особливості актуалізації семантичної компресії у популярних англомовних ток щоу».