29 грудня 2022

Життя в Німеччині, освіта та будення – про це дізнались першокурсники спеціальності "Філологія" на онлайн-зустрічі, яка відбулась у рамках роботи студентського країнознавчого гуртка «Офіс подорожей» 22 грудня 2022 року. Захід відбувся у форматі відеоконференції під керівництвом Олени Назаренко за сприянням кураторів 1-го курсу та викладачів кафедри ГФ (Ірини Ущаповської, Олени Ємельянової, Ірини Ткаченко). Гостею стала студентка 3-го курсу Юлія Іщенко.

Юлія розповіла про систему вищої освіти в Німеччині, академічні можливості та нюанси вступу в іноземні ЗВО. Поділилась досвідом свого переїзду та адаптацією до соціокультурних особливостей країни.

"Ця зустріч відбулась попри важкі умови сьогодення і продемонструвала готовність молодого покоління здобувати вищу освіту незважаючи ні на що. Я рада, що мої знання можуть стати в нагоді студентам рідної кафедри", – поділилась своїми враженнями Юлія.