Вітання до Дня перекладача!

30 вересня відзначають Міжнародний день перекладача. Професія має величезне значення у світі. Перекладач – це не про дослівну передачу сенсу речень, як вважає більшість з тих, хто не знайомий з тонкощами професії. Це про культуру мови, історію та почуття.

Студенти кафедри ГФ отримали іменні стипендії від голови облдержадміністрації

Стипендії голови Сумської обласної державної адміністрації призначаються щороку за визначні успіхи у навчанні, науковій діяльності та громадській роботі. Цьогоріч від кафедри германської філології стипендіатами стали студентка 3-го курсу Павлів Олександра та студентка паралельного навчання Зінченко Ганна.

Лекція з написання наукових робіт

19 вересня на кафедрі германської філології було проведено лекцію з написання наукових робіт (курсові та кваліфікаційні проекти). Взяли участь викладачі, бакалаври 4-го курсу, магістри. Захід було організовано в рамках покращення якості фахової підготовки філологів за навчальною програмою "Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська".

Професійне самовдосконалення

Олена Ємельянова (доцент кафедри германської філології, кандидат філологічних наук) отримала сертифікат TESOL/TEFL, опанувавши 120-годинний курс англійської мови для викладачів. Бажаємо подальших успіхів та звершень!

І ось ви вже студенти!

Початок нового навчального року – це традиційна посвята першокурсників у студенти. Але цьогоріч традиційне дійство пройшло в незвичному новому онлайн-форматі; не 1-го, а 14-го вересня. Перші зустрічі з викладачами та одногрупниками, перша святкова, але не шкільна, «лінійка», перше усвідомлення себе студентом у віртуальному просторі. Та, незважаючи на всі ці обставини, зустріч пройшла в дружній та теплій атмосфері. Кафедра германської філології вітає першокурсників з початком нового та цікавого етапу у їхньому житті!

Вітаємо переможців!

Студенти кафедри германської філології гідно представили Сумський державний університет та рідну кафедру на Всеукраїнському шекспірівському конкурсі студентських дослідницьких і креативних проєктів імені Віталія Кейса.

Літні здобутки викладачів

Влітку викладачі кафедри германської філології активно працювали на освітній платформі COURSERA, вдосконалюючи свої знання та досвід. Результатом праці є сертифікати міжнародного зразка.

Викладач кафедри ГФ на конференції в Цюриху

Старший викладач кафедри германської філології Алла Красуля виступила на конференції EUPRIO-2022, де представила СумДУ як одного з нових членів Європейської асоціації фахівців з комунікації у вищій освіті (European Association of Communication Professionals in Higher Education, EUPRIO). Конференція проходила 28-31 серпня у Цюриху (Швейцарія), зібравши понад 300 учасників із різних країн ЄС.

З Днем знань!

Шановні студенти та викладачі кафедри германської філології! Щиро вітаємо вас зі святом, Днем знань!

Літо – пора не лише для відпочинку для викладачів ГФ!

Доцент кафедри германської філології Діана Мовчан стала онлайн-учасницею XVII Міжнародної конференції учителів та викладачів німецької мови (IDT 2022), яка проходила 15-22 серпня у Відні (Австрія). Участь стала можливою завдяки сприянню та фінансовій підтримці Гете-Інситуту (Київ).

Сумський державний університет,
м. Суми, вул. Римського- Корсакова, 2.

Електро-технічний корпус, 4 поверх, ауд. ЕТ- 422

тел. (0542) 687 - 798 / внутрішній - 798,
E-mail: [email protected]

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту посилання на ресурс обов'язкове

All rights reserved by sumdu.edu.ua