30 квітня 2024

27 квітня в Сумському державному університеті відбувся студентський форум «Вступ до магістратури: НЕскладний вибір». Учасниками заходу стали представники різних інститутів і факультетів університету. Серед них були представники факультету ІФСК СумДУ.

Головна мета студентського форуму – обговорити користь навчання в магістратурі, особливості різних спеціальностей, шляхи застосування магістерського диплома та допомогти сьогоднішнім бакалаврам зробити вибір.

Спікерами панельних дискусій були магістранти та випускники різних спеціальностей університету, які змогли правдиво розповісти про те, чи не шкодують про свій вибір, про переваги навчання на магістерських програмах та про можливості кар’єрного зростання зі ступенем магістра.

Нагадуємо, що 2024 року проводиться набір до магістратури за спеціальністю «Філологія». Детальніше про вступ до магістратури читайте за посиланням.