09 жовтня 2023

27 вересня студенти 3-го курсу спеціальності «Філологія» та викладачі кафедри германської філології взяли участь у настановчій конференції з перекладацької практики в онлайн-форматі.

Координатор практики Ольга Жулавська ознайомила студентів з особливостями та вимогами проходження практики. Розподілила студентів за структурними підрозділами СумДУ та керівниками. Пояснила обов’язки студентів та як правильно заповнювати документи щодо проходження перекладацької практики.

Завідувач кафедри германської філології Світлана Баранова розказала про кількість годин, відведених на проходження перекладацької практики згідно  робочої програми та, відповідно цьому, про норми й кількість виконаного студентами обсягу перекладів.

Конференція завершилась уточнюючими питаннями студентів щодо конкретних умов та особливостей успішного проходження перекладацької практики.

Відеозапис заходу: