Дата публікації:
14 січня 2021
Кількість переглядів:
41
Поділитися:

Студенти першого курсу спеціальності «Філологія» Катерина Книга, Анастасія Любич,  Анастасія Сєришева та Анна Щербак пройшли онлайн курси на платформі  FutureLearn, що були запропоновані старшим викладачем кафедри германської філології Іриною Ущаповською в межах дисципліни Основи теорії мовної комунікації.
Майбутні фахівці діляться своїми враженнями:
- Курс “An Introduction to Sociolinguistics: Accents, Attitudes and Identity” насправді дуже цікавий і я не пошкодувала, що вибрала саме цей. Мені сподобалось, що статті та нова інформація підкріплені різноманітними відео та найголовніше прикладами з реального життя. Також, мене вразили результати досліджень, які надавались у цьому курсі. У більшості людей справді є упереджена думка про різні акценти і діалекти, а саме що деякі навіть вважаються ненормальними і неприйнятими.  Я вважаю, це реальна проблема, так як це впливає на повсякденне життя людини, - ділиться  Анастасія Сєришева.
- Особисто мені дуже сподобався курс “An Introduction to Sociolinguistics: Accents, Attitudes and Identity”. Я дуже рада, що дізналася стільки нового про соціолінгвістику. Було цікаво читати дослідження про вплив акценту людини на відношення до неї, та актуальні проблеми, з якими люди стикаються на базі цього. Я не шкодую про жодну витрачену хвилину на цей курс. Дякую Вам за таку чудову рекомендацію!,-  каже Анастасія Любич.
- I'm very thankful that I had an opportunity to take part in the “Introduction to Intercultural Studies: Language and Culture” course. I learned a lot of new information relevant to intercultural communication. It was a good way to know something new about the principles of effective communication, - зазначає Анна Щербак, все ще залишаючись на хвилі англійської мови.
- Я обирала курс досить довго, оскільки вони всі були цікавими, але потім, обдумавши все, здалися мені занадто легкими. Тож “An Introduction to Sociolinguistics: Accents, Attitudes and Identity” стала найкращим варіантом. Особливо мене зацікавили дослідження взаємодії між змінами акценту та ідентичністю. Одним із прикладів цього зв'язку між мовою та ідентичністю є те, як люди сприймають свої акценти. Була приділена увага літері «r» та як її вимовляють англійці й шотландці. Аудіо матеріали та відео стали невід’ємними помічниками та, доступно пояснюючи, допомагали краще зрозуміти матеріал. Отже, курс від FutureLearn справив на мене тільки позитивне враження й зацікавив у соціолінгвістиці, тож у майбутньому я планую поглибити вивченням цієї теми, -  дякує Катерина Книга.

Сумський державний університет,
м. Суми, вул. Римського- Корсакова, 2.

Електро-технічний корпус, 4 поверх, ауд. ЕТ- 422

тел. (0542) 687 - 798 / внутрішній - 798,
E-mail: info@gf.sumdu.edu.ua

При використанні матеріалів з сайту посилання на ресурс обов'язкове

All rights reserved by sumdu.edu.ua