13 вересня 2022

Студенти кафедри германської філології гідно представили Сумський державний університет та рідну кафедру на Всеукраїнському шекспірівському конкурсі студентських дослідницьких і креативних проєктів імені Віталія Кейса.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №747 від 01.07.2021, з метою інтенсифікації шекспірознавчих студій в Україні, популяризації спадщини Вільяма Шекспіра в студентському середовищі, виявлення філологічно обдарованої молоді, а також стимулювання науково-дослідницької і творчої активності студентів як важливого чинника формування фахівців нового типу, було проведено Всеукраїнський шекспірівський конкурс студентських дослідницьких і креативних проєктів імені Віталія Кейса.

На конкурс надійшли проєкти від 72 учасників з 22 закладів вищої освіти України.

Валерія Смолянінова (науковий керівник Олена Ємельянова) отримала диплом I ступеня. Карина Ведмидера (науковий керівник Марина Черник) була нагороджена дипломом II ступеня.

Щирі вітання переможцям та науковим керівникам! Бажаємо вам подальших творчих успіхів та наснаги!