24 лютого 2022

Студенти четвертого курсу спеціальності "Філологія" СумДУ зустрілися з колишньою випускницею, нині – директором сумської мовної школи "Greenland" Аліною Северин. Захід відбувся в рамках дисципліни "Методика викладання іноземних мов" у онлайн-режимі. Організували зустріч викладач Анна Зінченко та доцент Світлана Баранова.

Під час зустрічі Аліна Северин поділилася зі студентами власним досвідом роботи у сфері викладання іноземних мов, а також розповіла про деякі особливості методичної роботи в мовній школі "Greenland". Окрему увагу гостя приділила роботі з різними віковими категоріями учнів школи. Родзинкою зустрічі стала презентація нової методики викладання іноземної мови "Dogme Language Teaching", яка базується на комунікативному підході до навчання.

Більше інформації про подію читайте на сайті факультету ІФСК: