20 листопада 2020

Магістранти кафедри германської філології (зокрема Поліна Кашенко, Єлизавета Савченко, Ірина Заболотна) та доцент кафедри, канд. філол. наук Ольга Шуменко , відвідали освітній вебінар з Олександром Бондаренко - співзасновником освітньої ініціативи Vox Translatorum, засновником освітньої ініціативи CAT for Grad, співзасновником Літньої школи перекладу, координатором секторів “Шляхи оптимізації перекладацьких практик майбутніх перекладачів”, “Використання інформаційних технологій у перекладі” Всеукраїнської спілки викладачів перекладу.

Зустріч відбувалася он-лайн у форматі Q&A, де всі бажаючі отримали корисну інформацію щодо можливостей працевлаштування. Студенти змогли задати питання стосовно пошуку роботи, вакансій штатних перекладачів та фрілансерів та отримали адреси сайтів, де вони зможуть пропонувати свої послуги на ринку праці. Також жваво обговорювалося питання, наскільки важливо мати перекладацький диплом та чи можливо досягти кар’єрного росту без нього та як швидко вийти на іноземний ринок.

Подібні зустрічі є особливо цінними для обох сторін, бо дозволяють працедавцям підібрати нових гарних кандидатів, а студентам відкрити нові можливості у працевлаштуванні.