01 березня 2024

29 лютого на кафедрі ГФ була проведена зустріч здобувачів вищої освіти за спеціальністю 035 "Філологія" з гарантами освітніх програм "Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська" ОС бакалавра, магістра та доктора філософії. Виступили Світлана Баранова, Ірина Кобякова та Наталія Таценко. Розповіли про забезпечення належної реалізації права студентів і аспірантів на формування індивідуальної освітньої траєкторії.

Згідно з наказом ректора СумДУ від 17.12.2021 №1372-І здобувачі освіти мають бути проінформовані про особливості освітнього процесу й структури навчальних планів у розрізі обов'язкових та вибіркових навчальних дисциплін.

Для вивчення пропонують різнопрофільні освітні компоненти, зокрема розроблені в рамках виконання міжнародних грантових проектів (Еразмус+, напрям Жана Моне). Окремі освітні компоненти забезпечують формування знань, умінь та навичок, необхідних для розуміння сутності, структури та шляхів досягнення Цілей сталого розвитку ООН.

Організація вільного вибору навчальних дисциплін за посиланням.