09 жовтня 2023

З 25 по 29 вересня 2023 року успішно пройшла серія вебінарів «Be Yourself in English: The Future of Language Learning», організована навчальною платформою Pearson Language Learning. Участь у них взяли викладачі кафедри германської філології СумДУ Олеся Єгорова та Антоніна Прокопенко.

Спікери вебінарів, які є докторами наук, сертифікованими викладачами, досвідченими тренерами з викладання іноземних мов та консультантами з міжнародної комунікації, підняли питання щодо використання різноманітних засобів, технік і тенденцій, що допомагають здобувачам освіти розвинути впевненість у використанні англійської мови.

Відвідавши серію вебінарів, представниці нашої кафедри одержали знання, які зможуть актуалізувати під час навчання майбутніх викладачів та перекладачів.