21 вересня 2023

Випускник: Дорда Віталій Олександрович (випуск 2003 року). Місце роботи: Forte Group. Посада: L&D English Coach.

"Вітаю свій рідний факультет і свою рідну кафедру з таким чудовим ювілеєм! Ця неймовірна подія говорить про багато років знань, відкриттів і досягнень у сфері освіти. Для мене особисто СумДУ має величезне значення, оскільки я тут не тільки навчався, але й досить довго працював. Та освіта, яку я отримав в СумДУ (навіть дві освіти), значно вплинули на моє життя та кар'єру. Я завжди буду вдячний за це. Бажаю плідної праці, подальших досягнень, постійного зростання! Нехай зростають не лише рейтинги, але й професіоналізм викладачів і студентів, а також їхня фінансова складова! Аби було нестримне натхнення навчати подальше покоління студентів та викладачів. Ще раз вітаю, дуже за всіма сумую! Цілую, обіймаю!"

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=FibxKF3R5Ug