Дата публікації:
03 червня 2022
Кількість переглядів:

Старший викладач кафедри ГФ, стипендіат латвійського уряду на проведення дослідження у Ризькому технічному університеті Алла Красуля взяла участь у програмі «Ми з України» на Національному латвійському радіо.

Алла Красуля розповідає, що запрошення взяти участь у програмі отримала у дуже символічну дату – День вишиванки, який відзначався навпроти Латвійської національної опери та балету 19 травня.

Етер радіопрограми «Ми з України» було приурочено до Міжнародного дня захисту дітей, а темою розмови стали мрії українських дітей. Алла Красуля разом із донькою Софією розповіли про свої мрії та сподівання у такі важкі для України часи, поділилися секретами, як втілювати мрії у реальність. Софія прочитала радіослухачам власний вірш.

Більш детальна інформація за посиланням.

Сумський державний університет,
м. Суми, вул. Римського- Корсакова, 2.

Електро-технічний корпус, 4 поверх, ауд. ЕТ- 422

тел. (0542) 687 - 798 / внутрішній - 798,

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту посилання на ресурс обов'язкове