Дата публікації:
23 травня 2022
Кількість переглядів:

18 травня 2022 року студенти 4 курсу кафедри германської філології за сприянням доцента Олени Шуменко мали можливість поспілкуватися з випускником кафедри, а нині власником компанії "Kuprisenko.digital" Купрієнко Євгенієм.

Євгеній зазначив, що у надзвичайно глобалізованому та насиченому технологіями світі роботодавці в усіх секторах все частіше шукають міжкультурну комунікацію та практичні навички перекладу. Тому магістратура піднімає навички володіння двома мовами на новий рівень і відкриває двері для кар’єри в галузі мовних послуг.

Також Євгеній наголосив, що студентам, які націлені пов’язати своє життя з науковою або викладацькою діяльністю, чи зайняти керівну посаду у великій компанії, потрібна академічна кваліфікація магістра. Крім того, для них завжди відкриті кордони інших країн, адже підтвердивши магістерський диплом в Європі, можна отримати закордонний досвід роботи або продовжити освіту за різними дослідницькими програмами.

Євгеній мав досвід роботи перекладачем в Америці у компанії "Gaylord Opryland Resort & Convention Center" і дуже вдячний досвідченим викладачам кафедри за отримані знання і навички. Також він запросив студентів на роботу до своєї компанії після закінчення університету.

Сумський державний університет,
м. Суми, вул. Римського- Корсакова, 2.

Електро-технічний корпус, 4 поверх, ауд. ЕТ- 422

тел. (0542) 687 - 798 / внутрішній - 798,

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту посилання на ресурс обов'язкове