24 червня 2021

Протягом трьох місяців доцент кафедри германської філології Діана Мовчан підвищувала кваліфікацію в рамках програми Goethe-Institut „Deutsch Lehren Lernen“ («Вчимося навчати німецької»).

Проєкт, який проходив в онлайн-форматі, ґрунтується на сучасних досягненнях дидактики та методики викладання німецької мови та інтегрує інноваційний підхід до підвищення кваліфікації – дослідження через діяльність. Викладач мала можливість актуалізувати знання у галузі викладання німецької мови та розвинути практичну методичну компетенцію, беручи участь у відкритих дискусіях щодо викладання у різних навчальних контекстах.
Центральним елементом підвищення кваліфікації став практично-дослідницький проєкт (Praxiserkundungsprojekt (PEP)), метою якого є підштовхнути викладача до осмислення та переоцінки власного навчального досвіду, спробувати себе в ролі дослідника та випробувати на занятті нові дидактичні методи.