Дата публікації:
17 квітня 2021
Кількість переглядів:

Ви вагаєтесь які причини назвати, щоб Ваш викладач відпустив Вас додому сьогодні?

Якщо так, то перегляньте відео від студентів-магістрів групи ПРм-01, завданням яких було знайти вагомі причини, щоб викладач з практики англійської мови Ольга Жулавська дозволила їм пропустити одне заняття.

Такі творчі завдання #перекладачі_СумДУ  виконують на практиці англійської мови для вдосконалення навичок володіння іноземною мовою, для реалізації письмової та усної комунікації, вміння оцінити складність комунікативної ситуації, та правильно обирати стратегії спілкування в межах тем, що вивчаються згідно робочої програми.

Відео можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=r_pBg0WkbAY&list=UUSHWiIS48Ks1Drx4csurfuRcw

Сумський державний університет,
м. Суми, вул. Римського- Корсакова, 2.

Електро-технічний корпус, 4 поверх, ауд. ЕТ- 422

тел. (0542) 687 - 798 / внутрішній - 798,
E-mail: info@gf.sumdu.edu.ua

При використанні матеріалів з сайту посилання на ресурс обов'язкове