17 березня 2021

Аспірантка #кафедри_ГФ_СумДУ Вікторія Закусило взяла участь в онлайн зустрічі з представниками експертної групи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти під час проведення акредитаційної експертизи за спеціальністю «014 Середня освіта» освітньої програми «Середня освіта (Німецька та англійська мови)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка.

Закусило Вікторія Олегівна з грудня 2020 року входить до складу експертної ради стейкхолдерів за спеціальністю 014 Середня освіта (Мова і література (німецька)) Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка, а також є рецензентом освітньо-професійної програми Середня освіта (Німецька та англійська мови) першого рівня вищої освіти за спеціальністю 014 Середня освіта (Мова і література (німецька)) галузі знань 01 Освіта / Педагогіка.