20 березня 2024

15 березня 2024 в Сумському державному університеті відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу віршів та художнього перекладу “Alter-Ego”, що проводився кафедрою германської філології СумДУ. Визначали переможців у 4 номінаціях, а саме: вірші українською мовою, художні переклади з англійської та німецької мов, вірші англійською або німецькою мовами. Необхідно зауважити, що цьогоріч на конкурс надіслано більше 145 робіт від авторів – студентів та школярів із усіх куточків України (від Прикарпаття до Слобожанщини).

До складу журі входили Світлана Баранова – канд. філол. наук, доцент (голова журі), Світлана Швачко – д. філол. наук, професор кафедри германської філології, інші представники кафедри германської філології, а також кафедри журналістики та філології.

За результатами оцінювання конкурсних робіт визначені автори, які посіли призові місця.

Запис заходу: https://www.youtube.com/watch?v=oItIZQLt7RE

Номінація "Вірші українською мовою":

І місце – Бондаренко Богдана (Київський національний лінгвістичний університет)

ІІ місце – Сергієнко Поліна (Київський національний лінгвістичний університет)

ІІІ місце – Мураль Аліна (Новошинська гімназія Вигодської селищної ради)

Номінація  "Художні переклади з англійської мови":

І місце – Івасіків Вікторія (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)

І місце – Ніколюк Ольга (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)

ІІ місце – Щербак Дарина (Сумський Державний Університет)

ІІ місце – Друзд Влада (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)

ІІІ місце – Мариниченко Олександра (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)

ІІІ місце – Парибка Світлана (Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького)