12 травня 2023

Студентка 3-го курсу кафедри германської філології СумДУ Анна Щербак (ПР-01) посіла перше місце у Конкурсі художнього перекладу 2023, який проводив Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка.

Анна проявила себе не лише вправною перекладачкою, а й творчою, обдарованою особистістю, якій вдалося влучно передати ідею вірша німецькою мовою, присвяченого осені життя.

"Люди, які обрали професію перекладача, повинні бути інтелігентними та глибоко освіченими, володіти професійними знаннями, бути комунікабельними, широко розвиненими у різних сферах життя, а головне любити й поважати справу, якою вони займаються", – говорить Анна.

Викладач кафедри ГФ Оксана Бровкіна, яка консультувала учасницю під час роботи над перекладом, зазначає, що студентка працювала старанно й натхненно.

Вітаємо переможницю! Бажаємо їй творчої наснаги і подальших успіхів у перекладацькій справі!