25 квітня 2023

Викладач кафедри германської філології Олена Назаренко пройшла онлайн-курс "Teaching Tips for Tricky English Grammar" та отримала сертифікат від університету University of California, Irvine.

Курс включає в себе чотири тижні, присвячені темам "Teaching Nouns, Articles and Quantifiers"; "Teaching Gerunds, Infinitives, Requests and Permission"; "Teaching Confusing Word Forms"; "Teaching Phrasal Verbs and Collocations".

"Особливо мою увагу привернули нові вправи та методики подачі цих складних граматичних моментів. Введення їх в практику викладання дозволить нашим студентам з легкістю опанувати непрості граматичні теми та одразу ж закріпити їх вживання на практиці", - ділиться своїми враження від курсу пані Олена.

Постійний професійний розвиток наших викладачів – це гарантія якісної освіти студентів спеціальності "Філологія" СумДУ.