17 квітня 2023

10 квітня 2023 року старший викладач кафедри германської філології Ірина Ущаповська провела гостьову лекцію на тему "Language and Sustainable Development" для студентів кафедри туризму та соціально-гуманітарних дисциплін Міжнародного європейського університету (м. Киів).

Кількість слухачів англомовної гостьової лекції сягнула показника 154 учасники. Серед них були студенти навчально-наукового інституту "Європейська школа бізнесу", вихованці Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу, колеги з Міжнародного європейського університету та інших вищів.

Лекція була присвячена ролі мови у досягненні цілей сталого розвитку. Піднімалися питання особливостей функціювання та локалізації термінів сталого розвитку, а також сталості мови як важливого елементу об’єднання та підтримки нації.

Пані Ущаповська акцентувала увагу слухачів на необхідності вивчення англійської – мови міжнародного спілкування. Вона сьогодні є важливим засобом забезпечення сталого розвитку та основою суспільно-інформаційного прогресу будь-якої країни світу.

Лекція відбулася у творчій та дружній атмосфері, а представлена спікером інформація зацікавила усіх слухачів.