22 березня 2023

Старший викладач кафедри германської філології Ірина Ущаповська була запрошена спікером на Ⅰ Регіональний освітній форум «Вектори європейської якості та успіху». Захід відбувся 16 березня 2023 року на базі Міжнародного європейського університету.

Метою форуму була зустріч з експертами у галузі освіти, планування спільної проєктної діяльності та визначення нових напрямів співпраці між навчальними закладами, які спрямовані на підвищення якості освіти.

Ірина Ущаповська розповіла про особливості напряму Jean Monnet Activities програми Erasmus+, минулорічні досягнення СумДУ та власний досвід здобуття гранту. Також спікер докладніше розповіла про проєкт «Сприяння європейським практикам освіти для сталого розвитку через мову бренду: міждисциплінарні дослідження» (ESDbrandEU “Fostering EU practices of education for sustainable development through the brand language: interdisciplinary studies”), який був профінансований Єврокомісією  та наразі діє на кафедрі германської філології.

Учасники та організатори форуму виявили зацікавленість та висловили сподівання на подальшу співпрацю.