11 березня 2023

У лютому 2023 року в усіх обласних центрах і місті Києві відбувся фінальний етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який дає можливість молодому поколінню вкотре звернутися до поетичного спадку Великого Кобзаря, продемонструвати високий рівень своєї творчості.

Конкурсантів та конкурсанток у відеозверненні привітав Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь. Він зазначив важливість мовно-літературних змагань у розвитку і функціонуванні державної мови, подякував учасникам конкурсу та їхнім наставникам за гідне ставлення до української мови, закликав захищати Україну своїми знаннями.

Також учасників теплими словами вітали керівники обласних органів управління освітою, обласних інститутів післядипломної освіти, письменники, громадські діячі, які побажали конкурсантам наснаги, упевненості у власних силах, реалізації творчих задумів і перемог.

Конкурсанти виконували творчі завдання відповідно до своєї вікової категорії.

Однією із переможців стала Катерина Колодяжна, студентка 3-го курсу спеціальності "Філологія".

Щирі вітання Катерині! Наснаги та творчих звершень!