27 лютого 2023

У осінньому семестрі 2022-2023 навчального року для студентів Сумського державного університету було апробовано навчальний курс «Сталий розвиток: європейські практики». Курс був розроблений викладачами Кубатко Олександрою та Іриною Ущаповською в рамках виконання модулю Жана Моне «Сприяння європейським практикам освіти для сталого розвитку через мову бренду: міждисциплінарні дослідження» програми ЄС Еразмус+ (101085708 – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH) (кер. Ущаповська І.В.).

Курс апробовано англійською мовою, щоб поширювати термінологію сталого розвитку через мову бренду.

Під час навчального курсу було обговорено ключові напрями та цілі сталого розвитку, їхній зв'язок із економічними політиками національних економік. Наведено приклади політик ЄС щодо забезпечення сталого розвитку. Розглянуто ключові напрацювання у індустріальній сфері, котрі можуть бути використані для досягнення екологічних цілей.