22 лютого 2023

13-16 лютого на базі СумДУ було проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу наукового-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Цьогоріч свої напрацювання з різних галузей знань презентували 247 юних дослідників. Захисти відбувалися в режимі онлайн.

Було представлено 47 секцій, об’єднаних у відділення «Математика», «Економіка», «Фізика та астрономія», «Інформаційні технології», «Технічні науки», «Хімія та біологія, екологія та аграрні науки», «Філософія, суспільствознавство, історія», «Науки про Землю», «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство, мовознавство».

Традиційно журі конкурсу об’єднало викладачів різних спеціальностей закладів вищої освіти міста Суми, серед яких були представники СумДУ.

За напрямом "Німецька мова" у складі журі працювали Лариса Щигло та Віталій Степанов (викладачі кафедри ГФ). Оцінили три роботи учасників з Конотопа, Лебедина та Охтирки.

Переможцем ІІ етапу став охтирчанин Віталій Черненко, який дослідив німецький рекламний дискурс.