11 лютого 2023

Протягом січня та лютого 2023 року викладач кафедри ГФ активно брала участь у складі журі під час проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. Заходи були організовані на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та закладів освіти Сумської області.

Галина Чуланова (доцент кафедри германської філології СумДУ, кандидат філологічних наук) була головою журі у 2022/2023 навчальному році з дисципліни "Англійська мова".

Традиційно у рамках III етапу олімпіади учасники мали справу з аудіюванням, читанням, письмом, говорінням.

Попри воєнноий стан та напружену безпекову ситуацію в країні та Сумській області, олімпіадні завдання виконували учні 11 територіальних громад. Серед них: 4 учні – 9 клас, 5 учнів – 10 клас, 5 учнів – 11 клас.