28 лютого 2023

25 лютого 2023 року Ірина Ущаповська (старша викладачка кафедри германської філології) провела семінар "Мова бренду та комунікація в контексті сталого розвитку: виклики та можливості" для колег з Чирчицького університету. Захід відбувся в рамках модуля Жана Моне "Сприяння практикам ЄС у сфері освіти для сталого розвитку через мову бренду: міждисциплінарні дослідження".

Метою заходу було поширення основних положень освіти для сталого розвитку через мову бренду та окреслення кроків і напрямів майбутньої співпраці в рамках проекту. Після презентації матеріалів відбулася дискусія.

Слід зазначити, що захід пройшов у приємній дружній атмосфері. Семінар викликав глибоку зацікавленість. Було висловлено сподівання на подальшу співпрацю в науково-освітній сфері. Очікується також подальша участь у заходах проекту.