30 серпня 2022

Доцент кафедри германської філології Діана Мовчан стала онлайн-учасницею XVII Міжнародної конференції учителів та викладачів німецької мови (IDT 2022), яка проходила 15-22 серпня у Відні (Австрія). Участь стала можливою завдяки сприянню та фінансовій підтримці Гете-Інситуту (Київ).

Конференція проходила під гаслом mit.sprache.teil.haben. Мета – обмін науковим досвідом у вивченні та викладанні німецької мови як іноземної.

Захід включав пленарні доповіді, роботу в секціях, дидактичні семінари, круглі столи тощо. Крім того, формат заходу передбачав різноманітну культурну програму: екскурсії, читання літературних творів сучасними авторами, кіновечори, концерти.

Одним із цікавих моментів заходу стало нагородження переможців конкурсу короткометражних фільмів, авторами яких стали викладачі німецької мови з різних куточків світу та їхні учні. Журі склало шорт-лист із 22 фільмів, які за змістом та кінематографічним оформленням найбільш переконливо реалізували девіз конференції.