17 липня 2022

Не дивлячись на військовий стан в нашій країні, викладачі кафедри германської філології активно працюють в різних напрямках для розширення кола потенційних роботодавців.

За якісну роботу в складі журі "Англійська мова" під час II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2021/2022 навчальному році подяку отримала доцент кафедри Галина Чуланова. Від директора Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторії Гробової була ще одна подяка Галині Чулановій за якісну роботу в складі журі конкурсу на кращу розробку уроку з предмета “Англійська мова” серед педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2021/2022 навчальному році.

Наші найщиріші вітання Галині Валеріївні!