Кафедра германської філології

Сумський державний університет
Факультет іноземної філології та соціальних комунікацій

 Міжнародні зв’язки

Співпраця з міжнародними колегами у сфері освіти та науки є основним напрямом міжнародної діяльності кафедри германської філології.

Кафедра тісно співпрацює з такими відомими закордонними науковцями, як Александр Кобиларек, Яцек Гулановські (Вроцлавський університет, Польща), Інта Бука (Балтійська міжнародна Академія, Латвія), Журавльова Євгенія Олександрівна (Євразійський національний університет ім. Л. М. Гумільова, Казахстан), Піменова Марина Володимирівна (Кемеровський державний університет, Росія), Маслова Валентина Авраамівна (Вітебський державний університет ім. П. І. Машерова, Білорусь).

Підписано договори з Балтійською міжнародною академією (Латвія), Вармінсько-Мазурським університетом в Ольштині (Польща), Мозирським педагогічним інститутом (Білорусь), Брестським державним університетом імені О. С. Пушкіна (Білорусь), Кемеровським державним університетом (Росія).

Кафедра проводить Круглі столи «Вдосконалення системи контролю якості вищої освіти і Болонський процес» з Вармінсько-Мазурським університетом в Ольшнині. Організовуються зустрічі з представниками American House та British Council.

Протягом грудня-лютого 2013–2014 на кафедрі набуває досвіду, практикується у викладанні німецької та вивченні російської мови студент-бакалавр Дрезденського університету Філіп Менде. Вересень-червень 2013–2014 – англійську мову викладає волонтер з США, стипендіат програми Фулбрайт Еліса Сперлінг. Вересень-жовтень 2013 – набуває досвіду, практикується у викладанні німецької та англійської та вивченні російської мови, організовує для студентів Клуб німецької мови по п'ятницях магістрант-практикант з Віденського університету (Австрія) Елізабет Лехнер.

Бажаючі володіти італійською мовою з грудня 2014 по травень 2015 мають можливість навчатися у волонтера від Сумського центру європейських ініціатив Ріккардо Браві. Нещодавно до ряду іноземних викладачів-стажерів долучився і випускник Гентського університету (Гент, Бельгія) Робін Девос, який навчає наших студентів голандській мові.

Викладачі, аспіранти та магістранти кафедри щорічно виступають з доповідями на міжнародних конференціях в Україні, Великій Британії, Німеччині, Польщі, Литві, Росії, Білорусії.

 

 

Українська (Україна)English (UK)Polish (PL) German
1 2 3 5

Корисні посилання

Ми у соціальних мережах