23 червня 2023

Алла Красуля (cтарша викладачка кафедри германської філології) взяла участь у 17-й Літній школі JTELSS23 Європейської асоціації навчання з використанням технологій (European Association of Technology Enhanced Learning, EATEL).

Захід відбувався у Ла Манга (Іспанія) з 3 до 10 червня у тісній співпраці та за організаційної підтримки кафедри інформаційно-комунікаційної інженерії факультету комп’ютерних наук Університету Мурсії (Іспанія). Учасниками стали 95 дослідників із різних країн ЄС.

Тема воркшопу Алли Красулі була "The 21st Century (4Cs) Skills Development Through EduTech Integration: The 21-Day Challenges". Програма складалася не лише із навчальних тематичних воркшопів, але й була багата на екскурсії мальовничими місцями.

Більше інформації за посиланням.