14 березня 2023

Викладачка кафедри ГФ Алла Красуля долучилася до онлайн-лекції «How to Write a Great Research Paper and Get It Published», яка була проведена професором університету Дрекселя (Філадельфія, США), засновником та директором Інституту наноматеріалів Дрекселя, доктором технічних наук Юрієм Гогоці, почесним професором СумДУ. Спікер поділився своїм досвідом написання статей, а також пояснив процес їх редагування та рецензування.

"Незважаючи на те, що професор Гогоці представляє галузь, що абсолютно відрізняється від моєї спеціалізації та фахових інтересів, я отримала безцінні рекомендації щодо підготовки матеріалів до друку у високорейтингових виданнях", – поділилася враженнями Алла Красуля.

Для довідки: Юрій Гогоці – один з найбільш цитованих дослідників у світі у галузях хімії та матеріалознавства. Має h-index 209. Є лауреатом цитування з фізики від Clarivate Analytics. Редактор провідних наукових журналів, включаючи Carbon (Elsevier) та ACS Nano з 20-річним досвідом.