01 жовтня 2019

Викладач кафедри германської філології  Анна Зінченко взяла участь у міжнародному тренінговому курсі «Cooperate and Escape» від Erasmus+, який проходив з 20 по 26 вересня у м. Барселона, Іспанія.
Темою проекту було створення навчальних квест-кімнат (escape-room / key-room), які сприятимуть розвитку соціальних компетенцій у молоді. Упродовж курсу учасників не лише ознайомили із темою гейміфікації навчання та теорією створення ігор, але й занурили у процес конструювання навчальної квест-кімнати (educational escape room). Фінальним етапом тренінгу стало випробування власно створеної квест-кімнати на учнях професійного училища одного із каталонських міст.

«Наразі з упевненістю можу сказати, що це один із найпродуктивніших тренінгових курсів, у яких я брала участь! Враження просто неймовірні!», говорить пані Зінченко та додає, що цей неформальний метод навчання можна успішно використовувати навіть у формальній освіті.

Марія Руденко, студентка групи ПР71/2