Дата публікації:
26 квітня 2019
Кількість переглядів:

Викладач кафедри германської філології Ірина Ущаповська взяла участь у  одноденному семінарі з питань академічної доброчесності.

Семінар проводився 22 квітня на базі ННІ БТ «УАБС» і був присвячений етичним аспектам досліджень особливо у сфері освіти, науки та досліджень, розвитку та інновацій, мистецької та іншої творчої діяльності. Семінар проводив чеський експерт доктор Хінек Рубек з Чеського університету природничих наук м. Прага (Hynek Roubik, Ph.D. Project expert, Czech University of Life Sciences, Prague).

Даний проект є успішним продовженням співпраці в рамках попереднього спільного проекту «Посилення спроможності СНАУ та СумДУ у сфері якісної освіти та досліджень» (“Enhancement of Capacity Building Process in Quality of Education and Research at SNAU and SSU”).

Наталія Таценко,
професор кафедри ГФ

Сумський державний університет,
м. Суми, вул. Римського- Корсакова, 2.

Електро-технічний корпус, 4 поверх, ауд. ЕТ- 422

тел. (0542) 687 - 798 / внутрішній - 798,
E-mail: info@gf.sumdu.edu.ua

При використанні матеріалів з сайту посилання на ресурс обов'язкове