26 квітня 2019

Викладач кафедри германської філології  Ірина Ущаповська взяла участь у  одноденному семінарі з питань академічної доброчесності.

Семінар проводився 22 квітня на базі ННІ БТ «УАБС» і був присвячений етичним аспектам досліджень особливо у сфері освіти, науки та досліджень, розвитку та інновацій, мистецької та іншої творчої діяльності. Семінар проводив чеський експерт доктор Хінек Рубек з Чеського університету природничих наук м. Прага (Hynek Roubik, Ph.D. Project expert, Czech University of Life Sciences, Prague).

Даний проект є успішним продовженням співпраці в рамках попереднього спільного проекту «Посилення спроможності СНАУ та СумДУ у сфері якісної освіти та досліджень» (“Enhancement of Capacity Building Process in Quality of Education and Research at SNAU and SSU”).

Наталія Таценко,
професор кафедри ГФ