07 грудня 2021

7 грудня в рамках дисципліни "Теорія перекладу" відбулася зустріч магістрів кафедри германської філології з Оленою Рожковою, менеджером з персоналу ТОВ "ВП "ПОЛІСАН" (Farbex). Пані Олена поспілкувалася з магістрами і була приємно задоволена якістю їхньої підготовки.

Підтвердженням високої оцінки стала пропозиція майбутнього працевлаштування на підприємстві. Так, компанія радо запрошує і магістрів, і бакалаврів до своєї дружньої команди із заробітною платою від 12 тис. грн. Випробувальний термін також оплачується.

За словами пані Рожкової, у сучасному світі бізнес неможливо розвивати без перекладача. Відтак, гарний перекладач - запорука успіху підприємства та його престижного іміджу. Цим і пишається кафедра, випускники якої працюють на провідних підприємствах України та світу ("Gualapack Closures Group", "Кусум Фарм", "Пластік-Фабрік", "Інтегровані водні технології", "Nestlé Business Services Lviv", "Netcracker", "Монделіс Україна", "A1A Management Advisors" тощо).