2 місце у міжнародному літературному конкурсі

Юлія Лазуткіна, студентка 4 курсу спеціалізації «Переклад»  (група ПР-51), посіла 2 місце в конкурсі творів для дітей.

Цього року в Одесі пройшов VII міжнародний літературний конкурс творів для дітей та юнацтва "Корнійчуковська премія", що дає змогу письменникам з усього світу спробувати свої сили. На конкурс було надіслано 509 творів. Вражає і кількість країн, представлених на конкурсі: Україна, Білорусія, Казахстан, Ізраїль, США та інші.

Юля відправила на конкурс повість про пацючка Ксерокса, ім’ям якого і названо твір. Маленькому звірятку вдається наповнити любов’ю життя нових господарів. Ідею повісті юна письменниця виразила у твердженні: «Адже так насправді і люблять: не ЗА щось, а НЕЗВАЖАЮЧИ на щось. Незважаючи на противний характер, на звички, що дратують, або на довгий голий хвіст».

Студентка посіла 2 місце в номінації «Проза для дітей молодшого віку. Українські автори».

Вітаємо з перемогою! Бажаємо творчих успіхів і натхнення!

Маргарита Полупан, ПР-51