26 березня 2024

У березні 2024 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з навчальних предметів серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2023/2024 навчальному році, який проводився з восьми навчальних предметів, серед яких була й іноземна мова.

Метою заходу було виявлення, підтримка та розвиток творчого потенціалу учнівської молоді, а також підготовка до участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та національному мультипредметному тесті закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

Протягом трьох годин учасники учнівської олімпіади виконували завдання різних рівнів складності. Крім того, для керівників команд проведено тренінг «Турбота про себе», який організували представники Сумської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Членом журі з предмету «Англійська мова» була Галина Чуланова (доцент кафедри германської філології).

За підсумками роботи визначили переможців інтелектуальних змагань з англійської мови:

І місце – Юлія ДЕНИСЕНКО, ДПТНЗ «Лебединське вище професійне училище лісового господарства» (викладач Анна ХАРЧЕНКО);

ІІ місце – Анна КОСТЕНКО, ДПТНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну» (викладач Олександра КОСЕНКО);

ІІІ місце поділили: Поліна НІКІТЧЕНКО, ДНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту» (викладач Оксана БУРЛАКА); Яна ОМЕЛЯНЕНКО, ДПТНЗ «Конотопське вище професійне училище» (викладач Євгенія САВЕЛА); Олександра СУЩЕНКО, ДНЗ «Сумське міжрегіональне вище професійне училище» (викладач Оксана ЦИРУЛІК).