ЕЛІЗАБЕТ ЛЕХНЕР

Студентка – магістр Віденського університету

ОСВІТА ТА КАР’ЄРА

З вересня 2008р. по липень 2008р. навчалась в класичній гімназіі з поглибленим вивченням англійської, французької та латини.

В червні 2011 закінчила Віденський університет, факультет славістики та отримала дипломи бакалавра з російської та англійської мов.

З жовтня 2011р. і до сьогодні є студенкою-магістранткою у Віденському університеті, гуманітарний факультет, «Англійська література та культура» та «Російська мова».

ДОСВІД РОБОТИ

Лютий 2006 – практика в австрійській газеті «Kurier”

Влітку 2007 - Англійско-німецька літня школа «EF» на Мальті

Березень 2008 - Участь в семінарі – конкурсі «Vienna’s 20th English Language Competition», 3-є місце

Липень -  серпень 2009 - Австрійско-россійска літня школа «Тандем» Відень – Нижній Новгород: викладання німецької як іноземної

Квітень 2011 – лютий 2012 - Schülerhilfe Humer Gmbh, Відень,Институт репетиторства, викладач німецької та англійської мов

Квітень 2012 і до сьогодні - AlphaSprachinstitut, Відень, викладач німецкої мови  як іноземної для дорослих.

З жовтня 2012р. – Віденський університет, підтримка молодих студентів з основ славістики.

МOВИ:

німецька – рідна,