Школа професійного розвитку «Insights into Foreign Language Learning, Teaching & Assessment: Streamlining Practices»

Доцент кафедри германської філології Галина Чуланова,  викладачі Ірина Ущаповська та Лариса Гарцунова взяли участь у тренінгах школи професійного розвитку «Insightsinto Foreign Language Learning, Teaching & Assessment: Stramlining Practices». Школа була організована Центром професійного розвитку та мовної освіти «Academia» кафедри іноземних мов Навчально-наукового інституту бізнес-технологій "УАБС".

22-23 лютого відбувся дводенний інтенсивний тренінг для вчителів та викладачів іноземних мов ВНЗ і загальноосвітніх шкіл м. Суми та Сумської обл. Тематика тренінгів покрила такі актуальні для освітянської спільноти України сфери як:

• підходи та принципи організації сучасної взаємодії в режимі «Вчитель» – «Учень/Студент» – «Навчальне середовище»;
  • перехід від «знаннєцентричної» моделі навчання до «компетентностної, від авторитарної моделі класного спілкування до моделі, центрованої навколо учня;
  • вибір евристичного поєднання «золотої класики» методичних стратегій та гуманістичних інновацій в межах нової освітньої парадигми сучасності, яка іменується «цифровою педагогікою».
  •

За два дні, наповнених напруженою роботою у поєднанні з яскравими емоціями та незабутніми моментами неформального спілкування, учасники  «Школи професійного розвику» отримали унікальну можливість не лише ознайомитись з новими реаліями в методиці навчання іноземних мов та педагогіці загалом, а й відчути смак зростання і драйв розвитку у складі команди однодумців!

Лариса Дертярьова,

ст. викладач кафедри германської філології