З візитом до Місіс Севідж

Як цікаво та з користю провести вечір вихідного лютневого дня? Звичайно ж, можна відвідати театр. Сьогодні театр – не досить популярний вид відпочинку, але культурно збагачуватися необхідно в будь-якому разі. Тому студенти другого та третього курсу спеціалізації «Переклад» під керівництвом доцента кафедри германської філології Олесі Єгорової  та практиканта кафедри Діани Коломієць  долучилися до прекрасного і відвідали виставу «Дивна Місіс Севідж», що входить до репертуару театра ім. М.С. Щепкіна.

Саме назва постанови заінтригувала студентів. Півтори години перегляду пролетіли непомітно. Гра акторів була надзвичайною: глядачі вірили кожному слову, щиро сміялися та замислювалися над цінностями життя, ділилися враженнями між собою під час антракту, фіксували враження у книзі відгуків, а також будували плани на решту театрального сезону.

П’єса «Дивна Місс Севідж» була написана більш ніж півсторіччя тому, але сьогодні, як і раніше, вона змушує замислитися про проблеми людяності як молодь, так і старші покоління. З задоволенням передаємо естафету театральних візитів іншим студентам. Вам сподобається!

Ірина Куц, Катерина Жмурко ПР-51