Школа європейських мов при Перекладацькому навчально-методичному центрі “LinguoStar”

запрошує учнів 8 -11 класів та всіх бажаючих підвищити свій рівень
англійської та німецької мов для спілкування і навчання!!!

Графік роботи ШКОЛИ ЄВРОПЕЙСЬКИХ МОВ з листопада по квітень 2019-2020 н.р.

Програма. Англійська мова 

Заняття БЕЗКОШТОВНІ:  живе спілкування зі студентами 4 курсу спеціалізації «Переклад» в невеликих групах, покращення навичок лексики та граматики

Керівники ст. викладач кафедри германської філології Антоніна Чепелюк та викладач кафедри германської філології Олена Назаренко.

За подальшим точним розкладом та додатковими оголошеннями слідкуйте на сайті кафедри германської філології  та сайті СумДУ. 

Презентація

Громадська організація ГО «Вікімедіа Україна» та її представник Віра Моторко висловили подяку доценту кафедри германської філології Олесі Єгоровій та студентам-перекладачам за переклад статей у Вікіпедії.

«Дуже вам вдячна за цю роботу! Сподіваюся, ваш досвід роботи з Вікіпедією був лише позитивний. Чи можу я вам чимось допомогти? Ви вже, мабуть знаєте, про інструмент Вікіпедії для перекладу статей. Можливо, вам буде корисним сайт для відслідковування внеску до Вікіпедії групи осіб: https://outreachdashboard.wmflabs.org/. Ми намагаємося тримати зв'язок з активними викладачами, які використовують Вікіпедію у навчальному процесі. Якщо ми якось можемо вам допомогти — обов'язково дайте знати».

Бажаємо вам, дорогі випускники, впевненості в своїх силах, витримки й наполегливості у досягненні поставленої мети в ім’я процвітання України. Нехай здобута вами вища освіта стане для вас зеленим світлом на життєвих шляхах, основою особистого успіху й кар’єрного росту!

Дорогі мої випускники, мої любі, вітаю вас із цим урочистим і важливим етапом у житті, з отриманням вашого першого диплому! Упевнено йдіть життєвою дорогою, збагачуючись наснагою й любов’ю. Нехай щедрою на вагомі здобутки і радість буде ваша доля! Непохитно вірте у свій успіх, свою велику мету! Я вірю в кожного з Вас!

Dream! Believe! Create! Succeed! Remember:
All our dreams come true if we have the courage to pursue them.

Ірина Кобякова,
зав. кафедри германської філології

Студенти спеціалізації «Переклад» успішно захистили бакалаврські роботи, продемонструвавши глибокі знання з методики викладання іноземних мов.

Викладачі кафедри германської філології мали чудову нагоду почути як від українських студентів, так і від студентів-іноземців (Ельдорбек Хамітов та Мішель Аларкон) про найновіші тенденції в методиці викладання згідно нового Закону України про освіту, побачити презентації до бакалаврських робіт та ознайомитись з практичними розробками вже практично дипломованих бакалаврів, що стануть у нагоді викладачам іноземних мов.

Професор кафедри германської філології Ірина Кобякова та професор Світлана Швачко взяли участь в роботі лінгвістичного семінару «Ключові проблеми германського та романського мовознавства», який проходив з 27 травня по 2 червня в Східноєвропейському Національному університеті імені Лесі Українки (м. Луцьк).

Спільне наукове дослідження «Спадщина Кобзаря від Торонто до Києва: категорія негації» має як наукове, так і практичне значення, привернувши увагу колег-лінгвістів та працедавців видавничої та музейної сфери діяльності.